Střípky ze stolního tenisu

Sezóna stolních tenistů jde pomalu ale jistě do finiše a my Vám proto přinášíme přehled toho, jak se našim borcům daří.

Po 14. kole OS 4 figuruje náš A tým na 2. postupovém místě se ztrátou 2 bodů na vedoucí KST Třanovice, ale zdaleka ještě není o postupu rozhodnuto. Na postupové pozice si brousí zuby nebezpečné celky TJ Fs Milíkov a Sokol Dobrá C, kteří na náš A tým ztrácejí 9 bodů. Hodně nám tudíž napoví příští utkání 15. kola OS 4, které nabídne souboje týmů bojujících o postup. SK Návsí přivítá v domácím prostředí právě zmíněný Milíkov a vedoucí KST Třanovice se utkají se Sokolem Dobrá C. Vynikající a stabilní formu si udržuje nejlepší hráč týmu Jan Sikora, který s bilancí 43 výher a 5 proher (úspěšnost 89,58%) figuruje na 4. místě úspěšnosti všech hráčů soutěže.

B tým figuruje po 14. kole OS 5B na 2. místě soutěže. Toto umístění ale na postup stačit nebude, i když nás čeká ještě nádstavba soutěže. V té si pravděpodobně suverén soutěže z Dolní Lomné již postup nenechá ujít.

Skvělého individuálního úspěchu dosáhl hráč SK Návsí Jan Sikora na Vánočním turnaji ve stolním tenise, který pořádal TJ Písek. Turnaj se konal 3.1.2015 v tělocvičně ZŠ Písek, za účasti hráčů z vyšších soutěží, kteří byli zákonitě favority turnaje.Turnaje se zúčastnilo celkem 26 hráčů a zvítězil v něm hráč SK Návsí Jan Sikora!