Statistická nálož na našem webu

Hlavní informační hodnotou každého sportovního klubu jsou jeho výsledky a statistiky. A tento druh informací do teď na našem webu chyběl. Proto jsme se rozhodli dát dohromady všechny data o hráčích našeho sportovního klubu a zapracovali je do webových stránek.

Dozvíte se tak například, že nejlepším střelcem ve fotbalové historii SK Návsí je Denis Nieslanik nebo že nejvytíženějším hráčem stolního tenisu je Marcel Heczko. Ten se také může pyšnit nejvyšší úspěšností v utkáních. Dále můžete například zjistit, že naši fotbalisté odehráli za 8 let působení v okresních soutěžích už přes 300 fotbalových utkání.

Data jsou k dispozici především ve Statistickém centru, do kterého se dostanete kliknutím na odkaz Statistiky v pravé části horního menu. K přehledným datům o jednotlivých týmech se ale dostanete i kliknutím na vybraný tým - např. si v horním menu vyberete Fotbal a dále kliknete na A-Mužstvo. Zobrazí se Vám informace o historii vybraného týmu, včetně umístění v jednotlivých sezónách, informace o nejlepších hráčích nebo změny v kádru. Pokud Vás zajímá statistika jednotlivého hráče, stačí se v přehledu týmu přepnout na kartu hráči a zde si vybrat hráče, který Vás zajímá.

Doufáme, že se Vám všechny tyto novinky na našem webu budou líbit a budete se zde rádi vracet.