Jarní fotbalová část začíná

Sníh už je nenávratně pryč, příroda se opět začíná barvit d ozelena a to je jasným signálem, že se pomalu ale jistě blíží i jarní část fotbalových soutěží. Stejně jako na podzim se do fotbalových soubojů pustí tři naše týmy - muži, žáci a přípravka. Pojďme se tedy blíže podívat co nás až do letních prázdnin čeká.

Muži se po polovině soutěže nacházejí na 10. místě se ziskem 14 bodů. Svojí pozici budou chtít určitě vylepšit, jenže zimní příprava byla letos z kategorie velmi nepovedených, protože místo bojů o nejvyšší stupínky v tradičním zimním turnaji přišly tři zdrcující porážky a pouze jediná výhra nad Milíkovem, který ale hraje o ligu níž. Nezbývá tedy než doufat, že se naplní heslo "těžce na cvičišti, lehce na bojišti" a v jarní části fotbalové soutěže se nám bude dařit o poznání víc. Start mají muži naplánovaný již na tuto neděli 26.3.2017 od 15:00 na hřišti Metylovic. Půjde o souboj přímých konkurentů v tabulce - Metylovice se nacházejí na 9. místě jen o bod před našimi borci. Co se týče vzájemných zápasů, jsme na tom o něco líp, z devíti dosavadních zápasů jsme se 5x radovali z vítězství a 4x to byla prohra. Bohužel poslední vzájemné měření sil z 20.8.2016 skončilo vítězstvím Metylovic na naší domácí umělce v poměru 4:1.

Žáci předvádějí o poznání lepší výkony. V polovině soutěže okupují krásné 2. místo se ziskem 21 bodů a ztrátou šesti bodů na první Mosty. A právě vedoucí celek soutěže bude soupeřem našich mladých nadějí v úvodním utkání jara. To je naplánováno na 22.4.2017 od 09:30 na hřišti v Mostech. Papírové předpoklady ale zatím jasně hovoří pro Mosty. S tímto týmem se naši žáci utkali zatím 15x s bilancí 3 výher, 2 remíz a 10 porážek. Poslední zápas z 22.10.2016 skončil hubeným vítězstvím Mostů v našem domácím prostředí v poměru 1:0.


Rozpis zápasů - MUŽI

Rozpis zápasů - ŽÁCI