Stolní tenisté zahajují sezónu

Do své další sezóny vstupují v těchto dnech stolní tenisté SK Návsí. Po úspěšné loňské sezóně nás čeká spousta práce s obhajobou získaných pozic ve všech soutěžích okresního přeboru. Jedinou věcí, která nás z loňského účinkování v soutěžích mrzí, je smolný konec pro „A“ tým, kdy ve vyřazovací části soutěže jeden jediný míček rozhodl o tom, že náš elitní tým nepostoupí do vyšší soutěže, což mohl být unikátní třetí postup v řadě. Do sezóny vstupujeme opět se čtyřmi týmy, z nichž "B" tým hraje svá utkání v Milíkově.

V kádru došlo k mírným změnám. Opustil nás náš dlouholetý hráč Libor Motyka, který bude hrát svůj rodný tým TJ Písek. Náš kádr naopak doplnil na hostování z TTC Miroslav Guzdek a svou herní činnost obnovil Adam Fojcik, od kterého očekáváme, že naváže na své výborné výsledky z minulých sezón a stane se oporou klubu. Kádr navíc doplnil náš odchovanec Jan Zvrtek. Největší ztrátou pro celý klub je odchod našeho nejlepšího hráče a trenéra mládeže Jana Sikory, který zahájil studium vysoké školy v Českých Budějovicích, proto se nebude moci účastnit většiny utkání, což je obrovská a nenahraditelná ztráta jak na poli hráčském, tak na poli trenérském.

„A“ tým bude nastupovat v okresní soutěži 2. třídy, „B“ tým (Milíkov) v OS 3. třídy, „C“ tým v OS 4.třídy a „D“ tým v OS 5.třídy. Tréninky mužů probíhají každé úterý a pátek od 19-21 hod. v tělocvičně Masarykovy ZŠ Návsí. Každého, kdo má zájem doplnit naše řady, případně si jen přijít tento krásný sport vyzkoušet, rádi mezi námi přivítáme.

Hrací den mistrovských zápasů je sobota, kde od 10 hod. zahajuje svá utkání „A“ tým, následuje ho od 13 hod „C“ tým a celý hrací den uzavírá od 16 hod. svým zápasem „D“ tým. Proto neváhejte a přijďte kdykoliv naše týmy povzbudit.


Za oddíl stolního tenisu SK Návsí Heczko Marcel.Soupisky

A tým

Sikora Jan, hráč č.1

Benek Vlastimil, hráč č.2

Heczko Marcel, hráč č.3

Fojcik Adam, hráč č.4


B tým

Di Guisto Roman, hráč č.1

Samiec Filip, hráč č.2

Samiec Jan, hráč č.3

Guzdek Miroslav, hráč č.4


C tým

Rykala Tomáš, hráč č.1

Jalowiczor Peter, hráč č.2

Bojko Lukáš, hráč č.3

Solowski Jakub, hráč č.4


D tým

Kluz Milan, hráč č.1

Byrtus Samuel, hráč č.2

Kluz Pavel, hráč č.3

Zvrtková Magdaléna, hráč č.4

Zvrtek Jan, hráč č.5

Kuchař Jiří, hráč č.6

Pyszko Jan, hráč č.7

Heczko David, hráč č.8